2018 рік - рік реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право"

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №361/2017

Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя,постановляю:

1. Оголосити 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

2. Кабінету Міністрів України:

1) затвердити план заходів на 2018 рік з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», передбачивши, зокрема:

інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права у відповідних сферах, зокрема через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення та розповсюдження відповідних інформаційних матеріалів;

здійснення комунікаційних заходів з метою реалізації зазначеного проекту;

2) щокварталу інформувати Президента України про хід проведення Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

3. Обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити розроблення та виконання відповідних регіональних планів заходів, спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!», передбачивши, зокрема:

проведення відповідної інформаційно-роз'яснювальної роботи, у тому числі у місцевих засобах масової інформації;

запровадження на регіональному телебаченні програм, орієнтованих на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян;

проведення із залученням закладів освіти, закладів культури, установ, організацій олімпіад, конкурсів та інших заходів, спрямованих на підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах суспільного життя.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування сприяти забезпеченню реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

14 листопада 2017 року

Лист Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 29.12.2017 № 01-38/5402

Про оголошення 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право»

Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надсилається для організації відповідної роботи Указ Президента України від 14.11.2018 № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право».

Просимо інформувати до 20.03.2018, до 20.06.2018, до 20.09.2018, до 20.12.2018 відділ дошкільної, загальної середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту (Чепурна О.О., o.chepurna@dniokh.gov.ua) про виконання заходів п. 3 зазначеного Указу Президента України.

Заступник директора Департаменту – начальник управління освіти і науки В.В. Ігнатьєв

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 вересня 2017 р. № 638-р

Про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!” у 2017-2019 роках

1. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції стосовно реалізації у 2017-2019 роках правопросвітницького проекту “Я маю право!” з метою формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їмКонституцієюта законами України прав у різних сферах життя та навчання громадян знати, реалізовувати та захищати свої права.

2. Міністерству юстиції до 8 жовтня 2017 р. розробити та затвердити план заходів з реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” у 2017-2019 роках.

3. Міністерству юстиції разом з Координаційним центром з надання правової допомоги здійснювати спільні комунікаційні заходи з іншими міністерствами та центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань шляхом підтримки інформаційно-просвітницьких ініціатив, розроблених відповідно до плану заходів, затвердженого Міністерством юстиції.

4. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити подання Міністерству юстиції щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформації про проведену роботу.

5. Міністерству юстиції за результатами постійного моніторингу інформації, отриманої відповідно до пункту 4 цього розпорядження, щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати Кабінет Міністрів України щодо стану реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”.

Прем'єр-міністр України В.ГРОЙСМАН

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00404.JPG

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00393.JPG

Полковник Сємєнцов О.М. на зустрічі з ліцеїстами

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00396.JPG

Сержант Кравченко В.В. виступає перед учнями ліцею08.02.2018 відбулася зустріч ліцеїстів з головою РДА

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00387.JPG

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00386.JPG

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00389.JPG

Олімпійський урок у Великобурлуцькому ліцеї

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00380.JPG

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00383.JPG

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00381.JPG

Зустріч з поетесою рідного краю Скляровою Л.М.

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00367.JPG

/Files/images/sayt_ltseyu/DSC00369.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.