Інформація про Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької РДА

Рік заснування2004

Мельников Олександр Леонідович
Контингент учнівУ 2017/2018 навчальному році у ліцеї навчається 81 учень, з них 8-9 класів - 43 учні, 10-11 класів - 38 учнів. Випускників 9 класу- 30 учні. Випускників 11 класів - 23 учні, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю - 4 учні.
Мова навчанняУкраїнська
Профільне навчанняНавчально-виховний процес здійснюється за профілями: фізико-математичний (11 учнів) та біолого-хімічний (27 учнів)
Педагогічний колективПедагогічний колектив нараховує 11 педагогів, 1 вихователь, з них 11 чол. мають вищу освіту, 1 чол. - середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 9 чол., І кваліфікаційну категорію - 2 чол., кваліфікаційна категорія спеціаліст - 1 чол.
Забезпечення харчуваннямГарячим безкоштовним харчуванням забезпечено 8 учнів. За рахунок батьківської плати харчується 59 учнів
Творчий потенціалПедагогічний колектив працює над методичною темою "Створення умов для підвищення ефективності навчально- виховного процесу, розвитку особистості здатної до самореалізації в сучасному суспільстві в умовах упровадження Державного стандарту, базової середньої освіти"
Гурткова роботаПрацюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи (63 учнів)
Підвіз учнів та вчителівДо ліцею потребують підвозу 31 учнів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 8 навчальних кабінетів, комп'ютерний клас (10 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 7134 примірників художньої та навчальної літератури
Досягнення вихованцівЩорічно учні ліцею беруть участь у районних олімпіадах з навчальних предметів, виборюють призові місця. Беруть активну участь у районних заходах.

/Files/images/DSC_0082_01.JPG/Files/images/DSC_0103_01.JPG/Files/images/DSC_0107_01.JPG /Files/images/DSC_0085_01.JPG/Files/images/DSC_0094_01.JPG/Files/images/DSC_0079.JPG/Files/images/DSC_0091.JPG