Поїздка в ХНУПС ім.І.Кожедуба

02.11.2016 учні Великобурлуцького ліцею відвідали ХНУПС ім.І.Кожедуба. Ліцеїстам розповіли про всі факультети навчального закладу (льотний, інженерно-авіаційний, зенітних ракетних військ, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, радіотехнічних військ протиповітряної оборони, протиповітряної оборони Сухопутних військ). Хлопців та дівчат провели по навчальних аудиторіях, де вони мали змогу побачити сучасне озброєння, навчальні тренажери літаків та гелікоптерів. Крім цього учні відвідали спортивний комплекс «Зірка» та казарму, в якій живуть курсанти. Слід зазначити, що випускники ліцею (серед них одна дівчина) є курсантами університету.

/Files/images/20161102_104445.jpg/Files/images/IMG_2566.JPG